Mindaugas Viršilas: „Sportas suteikia atsipalaidavimą, bet kartais ir skausmą“

Gimimo metai, gimtasis miestas: 1986 balandžio 8d., Raseiniai (dabar gyvenu Vilniuje).

Atstovaujamas miestas, klubas, rinktinė: Lietuvos rinktinė. Dažniausiai atstovauju Kauno BMK arba „Pilėnus“. Kartais bėgu ir už Vilnių arba Raseinius.

Treneriai: Pirmasis treneris, raseiniškis, Eugenijus Petrokas, vėliau Vilniuje treniravausi pas Juozą Garalevičių. Dabartinis treneris, kauniškis(iš Akademijos miestelio) Alfonsas Kazlauskas.

Pagrindinės rungtys: Pagrindinė rungtis žiemą – 3000m, o vasarą 5000m stadione (nelabai mėgstama distancija), 10km stadione ir plentu, pusė maratono.

Asmeniniai rekordai: 3000m – 8.37 min., 5000m – 14,48 min., 10000m – 30,57 min., 10 km plentu – 31,14min. (kiek prisimenu :)), pusė maratono – 1val 8,57min.

Pasiekimai: daugkartinis Lietuvos čempionas.

Nuo kada sportuoji: Sportuoju nuo 2000 metų. Tada man buvo keturiolika.

Kaip susidomėjai lengvąja atletika: Tėtis mane ir sesę atvedė į pirmą treniruotę. Jis pats anksčiau buvo bėgikas. Nuo to karto ir sportuoju. Gal ir nebūčiau ja susidomėjęs jei nebūtų pavykę greitai pasiekti neblogų rezultatų. Maždaug po pusės metų kai pradėjau lankyti treniruotes laimėjau Lietuvos jaunučių kroso čempionatą Palangoje. Tada bėgau 1km.

Ką tau suteikia sportas: Atsipalaiduoju nuo kasdienių darbų, bėgdamas daug ką apmąstau. Taip pat susipažinau su daug įdomių žmonių, šiek tiek pamačiau Europos. Bet tai suteikia ir didelį nuovargį, kartais skausmą, monotoniją, dėl to stengiuosi atrasti vis naujas bėgimo trasas.

Hobiai: Domiuosi muzika, skaitau knygas, mėgstu kiną ir gerus serialus, vasarą važiuoju į muzikos festivalius, domiuosi motociklais (pats kol kas neturiu), patinka teatras ir šiaip vaikščioti po Vilnių.

Palinkėjimas sportuojantiems: Linkiu kantrybės siekiant rezultato.