„Maratončikai“

Ne kiekvienas gali lengvai prisiversti pradėti bėgioti. Visada linksmiau kai tai darai ne vienas. Su kompanija linksmiau, atsiranda šioks toks stimulas būti geresniu už kitą. Taip pat susitarus kartu bėgioti, kad ir kaip nenorima kartais prisiverčiama bėgti, nes juk toks susitarimas – bėgioti kartu.

Deja ne visi lengvai randa bendraminčių. Vieni pasiryžta tai daryti vieni, kiti taip ir nepradeda bėgioti. Tiems, kurie niekaip neranda treniruočių draugų arba tiesiog nori įkvėpimo, kviečiame prisijungti prie „Facebook‘o“ grupės – „Maratončikai“. Čia renkasi  ištvermės sporto mėgėjai ir profesionalai, dalijasi naudinga informacija, savo patirtimi ar tiesiog diskutuoja rūpimomis temomis. Šiuo metu grupėje susibūrę daugiau nei 1600 žmonių.

Grupės įkūrėjai Vaida Žūsinaitė ir Martynas Stanys pasakoja, kad tokia mintis kilo tiesiog treniruotės metu. „Labai dažnai geriausios mintys kyla bėgant, tada turiu daug laiko viskam apmąstyti“ – sako Martynas. „Kartą bėgdama pagalvojau, kad būtų naudinga sukurti grupę, kuri vienytų ištvermės sporto atstovus. Kiekvienas turime daug ką papasakoti, patarti kitiems ar paklausti patarimo. Pasitarėme su Martynu ir taip atsirado „Maratončikų“ grupė“ – pasakoja Vaida.

Grupės įkūrėjai džiaugiasi, kad bėgant laikui prie grupės ėmė jungtis vis daugiau žmonių, neabejingų sportui. „Nesvarbu tai profesionalus sportininkas ar mėgėjas – priimame visus, ir džiaugiamės, kad vis daugiau žmonių nori sportuoti. Malonu, kad ši grupė yra naudinga ir jos įkūrimas tikrai pasiteisino“ – sako Vaida.